Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Referencie

Realitnú kanceláriu REFISTAV - TRADE s.r.o. odporúčam všetkými desiatimi :) Vďaka pedantnej práci a skvelému prístupu p. Lunio mám dnes v rukách kľúče od vlastnej nehnuteľnosti. V spolupráci budeme určite pokračovať aj v budúcnosti :)
Ďakujem ešte raz! 

Petra Vavráková


Realitnú kanceláriu REFISTAV - TRADE s.r.o. ODPORÚČAME. Cez REFISTAV - TRADE s.r.o. sme predali dva byty a kupovali byty. Ochota, maximálna ústretovosť, a férový prístup zo strany pani Lunio. Odporúčame aj pri vybavovaní hypotekárnych úver
a poistení nehnuteľnosti. Stále poradila, pomohla, vybavila. Vždy pripravený plán A, B a C :-) Za nás 100%. Ďakujeme
Monika a Stano


Realitnú kanceláriu REFISTAV - TRADE s.r.o. môžem iba odporúčať. S prístupom realitnej maklérky Lunio som bola pri kúpe bytu maximálne spokojná.

Martina Galdíková


Spoluprácu s realitnou kanceláriou REFISTAV - TRADE s.r.o. a s pani Lunio môžem iba odporučiť - bezproblémové vybavenie hypotéky, časová flexibilita, záujem o klienta, rýchla odozva :) V spolupráci s pani Lunio pokračujeme aj naďalej, pri plnení našich ďalších snov. Ďakujeme!

Patrícia Zuskáčová


Realitnú kanceláriu REFISTAV - TRADE s.r.o. môžem iba odporúčať. Cez REFISTAV - TRADE som kupovala byt a všetko prebehlo bez problémov. Vždy som sa stretla s milým, ústretovým a férovým prístupom zo strany pani Lunio. Ak bolo treba poradila, pomohla, vybavila. Za mňa 100%. Ďakujem.

Diana Kobulnická


Veľké ĎAKUJEM patrí pani Jane Lunio za profesionálny a hlavne za ľudský prístup, za veľkú pomoc s vybavovaním vecí ktoré je potrebne vyriešiť s novým bývaním či je to hypotéka, poistka atď. A hlavne, že vďaka nej sme si našli s priateľkou svoje vysnívané bývanie! 👌 💯

Martin Németh


Som veľmi spokojný s prácou firmy REFISTAV-TRADE s.r.o., robia kvalitne a na čas sú proste super každému odporúčam túto firmu na stavebné práce

Dušan Smidt


Byt po celkovej rekonštrukcií. Ústretový prístup pána Lunia, konateľa firmy, seriózne jednanie a profesionálny prístup. Z našej strany maximálna spokojnosť. ODPORÚĆAM !

Rodina Gerencsérová


Veľká spokojnosť. Kvalita na úrovni čo je dnes vzácnosť. Prístup, postup prác a hlavne cena pevná. Boli sme veľmi príjemne prekvapení. Ďakujeme za prerábku celého poschodia v dome.

Štefan Bodnár


Veľmi dobré skúsenosti. Profesionálny prístup a poradenstvo. Odporúčam!

Matúš Valach


S prístupom p. realitnej maklérky Lunio sme boli pri kúpe bytu spokojní. Má príjemné profesionálne vystupovanie, vzniknuté situácie sa snažila vyriešiť čo najrýchlejšie k spokojnosti oboch strán a bola ochotná odpovedať na naše otázky. 

manželia Kováčoví


Neskutočná spokojnosť s prístupom pri kúpe bytu ...ustretovost a plna dôvera....do budúcna odporucim známym....davam 11 bodov z 10 ...a ďakujem
p. Vapnárová


Dobrý deň, Chcel by som vyjadriť absolútnu spokojnosť s pani Ing. Jankou Lunio. Určite by som ju doporučil aj dalším klientom, a ak by som som išiel kupovať ďaľšiu nehnuteľnosť tak nikde inde by som ani nešiel. Absolútne starostlivý a profesionálny prístup zo strany tejto milej a pracovitej pani ktorá sa postarala o všetky náležitosti až do konca céleho procesu. Starostlivosť ale zo strany tejto pani neskončila ani po úspešnom schválení hypotéky a stále pri nejakom "probléme" alebo ak vznikla nejaká nezrovnalosť, je k dispozícií a nikdy sa neotočila chrbtom. S takým prístupom,serióznosťou a ochotou sa človek dnes veľmi ťažko stretne, ale ja som mal štastie keďže mi bola táto pani doporučená mojim bratom a ďaľšiou skupinou ľudí ktorá bola tak isto nad mieru spokojná ako ja . ďakujem a odporúčam!!
Ladislav Galamboš


Spolupracoval som s touto maklérkou pri predaji môjho bytu. Dovolím si tvrdiť že pri veľkom množstve maklérov v Košiciach patrí k veľmi malej skupinke serióznych. Je to ochotni a komunikatívni človek. Pre jej profesionálny prístup k práci sme nemali žiaden problém pri prepise a prevode nehnuteľnosti.P. Lunio mi vybavila všetko od prehliadky bytu, kúpy, zmluvy, kataster, hypotéku a poistenie bytu. Všetko veľmi rýchlo a bez problémov. P.Lunio jedna vždy veľmi profesionálne a seriózne a môžem ju len a len odporučiť, ma veľa kontaktov a vybaví všetko rýchlo. Maximálna spokojnosť! Môžem len odporúčať spoluprácu s REFISTAV - TRADE, s. r. o.
Ján Galamboš


Pri predaji bytu, kúpe rodinného domu a vybavovaní hypotéky na rodinný dom sme sa po odporúčaní a dobrých skúsenostiach obrátili s dôverou na Ing. Janu Lunio a spoločnosť REFISTAV, s. r. o. Môžem konštatovať, že sme urobili len dobre, nakoľko nám fundovane a veľmi ochotne poradila a ako aj pomohla vybaviť záležitosti ohľadom banky či prevodov nehnuteľností a aj poistenie nehnuteľnosti či životné poistenie. Jej prístup hodnotím veľmi pozitívne a p. Ing. Lunio ako aj spoločnosť REFISTAV, s. r. o. môžem len odporučiť ako solídneho partnera pre riešenie otázok bývania a financií.
S pozdravom
Ing. Matej Porhinčák


Vašimi službami som bola maximálne spokojná, vo všetkom. Spolupáca, poradenstvo, pripravenosť, podpora (hlavne psychická), ústretovosť, komplex všetkého - z mojej strany veľké ďakujem. Vám pani Lunio, aj právnickej firme.Želám vám veľmi veľa spokojných klientov.
S pozdravom
Weissová


S Vašimi službami sme boli spokojní, či už pri vybavovaní hypotéky alebo pri kúpe bytu, kde sme Vám mohli 100%-ne dôverovať. Určite Vás odporučíme ďalej svojim známym. Ďakujeme za spoluprácu.
Rastislav Žóka


Cez p. Lunio som kupoval byt. Celá kúpa prebehla bez problémov, bol som vopred informovaný o celom postupe kúpy bytu. P. Lunio mi pomohla aj s hypotekárnym úverom aj s poistením bytu mimo banky, urobila mi prepočty vo viacerých bankách, odkomunikovala ich so mnou a spoločne sme vybrali tú pre mňa najvýhodnejšiu. Doteraz sme v kontakte, v súvislosti s úverom a poistením mám zabezpečený servis, čo plne oceňujem.
Martin Marhefka


Realitná kancelária Refistav, pod vedením Janky Lunio, predávala môj byt v decembri roku 2015. Bola to zápeklitá situácia a musím povedať, že som sa stretla s viacerými realitnými agentmi na trhu, takže viem spravodlivo zhodnotiť, aké sú možnosti. Stretnutie s Jankou, bolo pre mňa doslova a dopísmena osudové. Jej promptnosť, ochota, precíznosť, snaha, rýchlosť a ústretovosť mi pomohla cítiť sa v komplikovanej situácii omnoho istejšie. Zároveň, ma príjemne prekvapila jej ľudskosť, úprimnosť a solventnosť, čo považujem za mimoriadne vzácne vlastnosti v tejto brandži i celkovo. Všetko od začiatku až do konca, tak mohlo prebehnúť rýchlo, správne a bez zbytočného stresu, ktorý je už beztak takmer neoddeliteľným prvkom pri predaji nehnuteľnosti. Janka ma dokázala v mnohom odbremeniť, od začiatku som cítila ,že je vo veci ako ryba vo vode, že rozumie tomu čo robí a získala si tak moju dôveru, vedela vždy zoorganizovať veci tak, aby boli ústretové pre obe strany a musím naozaj skonštatovať, že nakoľko som mala šancu jednať s viacerými realitnými agentmi, radí sa v mojich očiach medzi vysoký nadpriemer. Ak v budúcnosti niečo budem potrebovať, ja už svoju realitnú kanceláriu vybratú mám a môžem ju skutočne a od srdca, vrelo odporučiť i vám.
Dagmar Brucková